Ocenimy.com - ocena stron i blogów

Regulamin

Przeczytaj regulamin

Zapoznaj się z zasadami przyjmowania zupełnie nowych stron do oceny i poznaj kryteria oceniania.
Zgłoś stronę

Zgłoś stronę

Zapisz się do darmowej oceny, podając adres swojej strony oraz informacje na jej temat.
Zgłoś stronę

Czekaj na ocenę

Poczekaj, aż twój serwis zostanie oceniony - dostaniesz maila od razu, gdy tak się stanie!

Rap-cytaty.com – o rapie

Data dodania Oceniono Tagi Tagi: , , Kategoria Kategoria: Rozrywka

Rap-cytaty

Lubię słuchać muzyki różnego rodzaju – tym bardziej przyjemnie zrobiło się na sercu, gdy zobaczyłem tytuł kolejnej strony, której ocenę przyjdzie mi w tym miejscu wypisać. Pierwsze wrażenie po zajrzeniu na nią – bardzo ładny top. Jak będzie dalej?

 

Zalety strony Rap-cytaty

 

Na pierwszy rzut oka – bardzo ładnie został wykonany top strony, dzięki któremu całość ma swój własny niepowtarzalny klimat. Ogólnie rzecz biorąc autor ładnie operował kolorami, w zgrabny sposób łącząc biel z ciemnym odcieniem szarości i paroma innymi kolorami.

 

Wady Rap-cytatów

 

Powiedziałem wcześniej, iż top strony wygląda bardzo ładnie. Niestety, im niżej zjeżdżamy, tym gorszy wygląd ma cała strona. Zarówno poszczególne elementy menu, jak i newsów są zaznaczone ohydnymi jak dla mnie strzałkami. Sam tekst jest bardzo mały, co sprawia, że trudno sięgo czytać. Stopka jest zwykłym tekstem z kilkoma linkami, a tuż nad nią znajdują się nieformatowane słowa kluczowe. W poszczególnych cytatach ikonki kompletnie psują cały klimat stworzony przez top (gwiazdki do oceniania, ikonki gg, to wszystko nieciekawie się prezentuje). W dodatku rzeczą denerwującą jest nieklikalny logotyp i brak stosowania nagłówków w miejscach, które powinny one się znajdować (za to słowa kluczowe pięknie zostały oplecione „ha dwójką”).

</ li>

Nałogowo źle zamykane są te tagi.

<meta name="revisit-after" content="2 days" />

Nie rozumiem celu ograniczania wizyt bota 😉

 

Podsumowanie

 

Rap-cytaty.com to nie jest najgorsza strona, jaką widziałem w swoim życiu, ale nie jest też perfekcyjna. Szczególnie główny box, który powinien być jej sercem, kuleje i jest pełen chaosu. Ogólnie rzecz biorąc można jednak nad tym wszystkim popracować.

Stronę można zobaczyć tu: rap cytaty o miłości.

Komentarze

Jedna myśl nt. „Rap-cytaty.com – o rapie

Dodaj komentarz