Ocenimy.com - ocena stron i blogów

Regulamin

Przeczytaj regulamin

Zapoznaj się z zasadami przyjmowania zupełnie nowych stron do oceny i poznaj kryteria oceniania.
Zgłoś stronę

Zgłoś stronę

Zapisz się do darmowej oceny, podając adres swojej strony oraz informacje na jej temat.
Zgłoś stronę

Czekaj na ocenę

Poczekaj, aż twój serwis zostanie oceniony - dostaniesz maila od razu, gdy tak się stanie!

Kamilczaja.com – pozycja w wyszukiwarkach to nie wszystko

Data dodania Oceniono Tagi Tagi: , , Kategoria Kategoria: Firmowe

Fotografia

Ostatnimi czasy bardzo wielu fotografów pragnie zaprezentować swoje umiejętności w Internecie. W związku z tym oczywiście coraz częściej powstają strony o tej właśnie tematyce. Jedną z nich jest strona przedstawiająca twórczość mężczyzny o nazwisku Czaja. Jak prezentuje się ona pod względem wyglądu i kodu?

Zalety ocenianej strony

 

Jedną z niewielu zalet jakie udało mi się znaleźć na tej stronie jest slider. Przedstawia dość ładne zdjęcia i fajnie, płynnie się go przesuwa. Cały tom nie jest zły, aczkolwiek jednolitość wyraźnie daje się we znaki. Logotyp również jest znośny, a menu prezentuje się całkiem przyzwoicie, szczególnie z tymi ładnymi efektami po najechaniu.

Wady tej strony fotograficznej

 

W oczy rzuca się brak jakiejkolwiek stopki – to, co powinno nią być zostało przeniesione pod menu, co sprawia, iż strona nagle się „urywa”. Nie robi to pozytywnego wrażenia. Miałem okazję przeczytać niektóre z tekstów zamieszczonych na stronie. Już teraz mogę powiedzieć, iż nie pisał ich żaden polonista 😉 Widać, że nastawiono się na zawarcie jak największej ilości słów kluczowych – szkoda, że przez to teksty są bzdurne. W listach brakuje formatowania, autor próbował czasami dać myślniki, wskazując na kolejne elementy listy, ale kropki razem z myślnikami nie są chyba dobrym pomysłem. Tytuły stron zaczynają się od małych liter. Widać, że całość powstała pod pozycjonowanie – szkoda, że przez to użytkownik cierpi.

 

Podsumowanie

 

Ogólne wrażenie, jakie zostawiła po sobie strona jest negatywne. Niestety, kilka zdjęć nie pomogło zapomnieć o bzdurnych tekstach. Jednolitość kolorystyczna odstrasza, podobnie, jak ponurość i nijakość. Ogólnie – nie jest wesoło, niestety. Oczywiście, zdjęcia są ładne, ale ich otoczenie jednak pozostawia wiele do życzenia.

 

Adres strony: fotografia reklamowa.

Komentarze

3 myśli nt. „Kamilczaja.com – pozycja w wyszukiwarkach to nie wszystko

  1. nie zgodze sie z jedna mala rzecza, a mianowicie z malymi literkami. nie rozumiem dlaczego to jest problem? wielu designerow stosuje brak litery duzej na poczatku zdania i ma to na celu wyglad i styl a nie, tak jak np w tym komentarzu olewanie regul i pisanie z bledami

  2. W ocenie nie było mowy, iż to jest błąd związany z olewaniem reguł 🙂 Chodziło właśnie o wygląd i styl – wg. mnie i zapewne wielu innych, tytuł pisany z małej litery jest ohydny. Zresztą tytuły zawsze powinno się pisać z wielkiej litery.

Dodaj komentarz