Ocenimy.com - ocena stron i blogów

Regulamin

Przeczytaj regulamin

Zapoznaj się z zasadami przyjmowania zupełnie nowych stron do oceny i poznaj kryteria oceniania.
Zgłoś stronę

Zgłoś stronę

Zapisz się do darmowej oceny, podając adres swojej strony oraz informacje na jej temat.
Zgłoś stronę

Czekaj na ocenę

Poczekaj, aż twój serwis zostanie oceniony - dostaniesz maila od razu, gdy tak się stanie!

E-livescore.eu – miejsce do dodania swojego artykułu

Data dodania Oceniono Tagi Tagi: , , , Kategoria Kategoria: Blogi

O wszystkim

Istnieje wiele serwisów umożliwiających dodanie własnego artykułu (najczęściej z linkiem do swojej strony internetowej w treści) za darmo. E-livescore.eu to jeden z nich – od razu, jak go zobaczyłem wiedziałem, iż różni się od innych przedstawicieli „swojego gatunku”. Przede wszystkim mocą, ale również sposobem dodawania własnych treści.

Zalety

 

Opisywany blog, skupiający w sobie artykuły od wielu różnych użytkowników, przede wszystkim posiada swoją moc. Prowadzi do niego całe mnóstwo linków i widać, iż jego autor o to dba. Największą jego zaletą jest jednak moderacja – wpisy dodawane przez użytkowników muszą zostać wysłane przez e-mail do autora. Pojawiają się one najczęściej w przeciągu godziny od wysłania, co jest ogromnym plusem i pozwala na szybkie trafienie artykułów do ich adresatów. Plusem jest zastosowanie nagłówków H1 w tytułach kolejnych artykułów, jak również w działach menu.

Jeżeli chodzi o oprawę graficzną to blog jest dość przyjemny i nie odstrasza. Kolory są raczej stonowane, a treści zawarte w postach czyta się bardzo szybko, głównie ze względu na ich czytelność. Dobre dopasowanie koloru czcionki i tła!

 

Wady

 

Blog ma kilka wad, jednakże głównie rzecz biorąc są to wady natury technicznej. Po piewsze, losowe wpisy to lista, ale brakuje w niej formatowania, co wyświetla nieprzyjemną kropkę obok listy ul. Zauważalny jest brak stopki, który znacząco obniża wartość estetyczną bloga. Blog posiada aż trzy linki wychodzące, co na tego typu blog jest sporo, aczkolwiek rozumiemy, iż to w celach zarobkowych i wymogi są podane z góry przez SeoPilot. Wydaje się, że w kodzie php jest jakiś błąd, gdyż strona nagle się urywa – brak tagów kończących:

</body>
</html>

Ponadto linki w artykułach są kompletnie niewidoczne – nie wiadomo, czy był to zabieg celowy, czy też nie. Wadą jest też z pewnością konieczność wysyłania poprzez mail artykułów, jednak wada ta jest rekompensowana przez szybką moderację.

Podsumowanie

 

Ogólnie rzecz biorąc E-livescore.eu zaskoczyło mnie jakością wykonania oraz tym, jak autor bloga dba o szybką i sprawną moderację, jak również jakość zamieszczanych treści. Z pewnością niejednokrotnie skorzystam z tego miejsca, co również Wam polecam.

Adres bloga: E-livescore.eu.

Komentarze

2 myśli nt. „E-livescore.eu – miejsce do dodania swojego artykułu

Dodaj komentarz