Ocenimy.com - ocena stron i blogów

Regulamin

Przeczytaj regulamin

Zapoznaj się z zasadami przyjmowania zupełnie nowych stron do oceny i poznaj kryteria oceniania.
Zgłoś stronę

Zgłoś stronę

Zapisz się do darmowej oceny, podając adres swojej strony oraz informacje na jej temat.
Zgłoś stronę

Czekaj na ocenę

Poczekaj, aż twój serwis zostanie oceniony - dostaniesz maila od razu, gdy tak się stanie!

Dodaj-strone.com.pl – katalog zachęcający

Data dodania Oceniono Tagi Tagi: , , , Kategoria Kategoria: Katalogi stron

Na swojej drodze w pozycjonowaniu witryn internetowych spotkałem się z bardzo wieloma katalogami stron. Nie były to raczej ciekawe spotkania – większość z katalogów jest bowiem oparta na darmowych skórkach, często widzianych przeze mnie entą ilość razy. Tym bardziej raczej łagodnym okiem spoglądam na Dodaj-strone, katalog, który mimo niewyróżniania się skomplikowanymi opcjami i możliwościami, cieszy oko skórką i nie-nachalnością reklam.

Pierwsze wrażenie

Na pierwszy rzut oka rzuca się bardzo fajnie dobrana kolorystyka – zieleń z kolorem niebieskim dość dobrze współgra. Osobiście nie lubię facebookowych sliderów, które na mniejszych okienkach (a na takich zazwyczaj dodaję swoje strony) zasłaniają część strony i wprowadzają do niej nieco chaosu. Ale to tylko mój gust. Ładny top, prosta nawigacja to również wielkie plusy tego katalogu. Tutaj nie ma elementu, który nie byłby na miejscu lub wystawałby poza ramy miejsca, w którym powinien się znajdować. Ładnie wyglądają polecane strony i te najnowsze – ogólnie, moim zdaniem bardzo przyjemne gradienty. Nie podoba mi się jedynie menu po lewej, w którym te gradienty są jednak nieco nieprzyjemne. Z tym chyba przesadzono, ale nie jest źle.

Przyzwoity kod

Katalog został oparty o popularny skrypt SEOKatalog, a więc warstwa kodowa w dużej części zależała od tego skryptu. Nie jest źle – ilość skryptów wykonywanych w nagłówku nie jest wysoka, a meta tagi występują w wystarczającej ilości (nie ma tych niepotrzebnych, które często na stronach jednak występują). Dobrze zostały zastosowane nagłówki. Nie ma za bardzo do czego się przyczepić 😉

Ogólnie rzecz biorąc…

strona została wykonana w porządny sposób. Wyróżnia się zdecydowanie na tle innych katalogów stron, co zdecydowanie zasługuje na uwagę. Powiem tak: ja z chęcią skorzystałem, a więc całość nie odstrasza, ani szablonowoścą, ani złym wyglądem. A to oznacza, że jest ok.

Adres katalogu: dodaj-strone.com.pl.

Komentarze

Jedna myśl nt. „Dodaj-strone.com.pl – katalog zachęcający

  1. Dziękujemy za tak budujący artykuł, nasz katalog działa nieprzerwanie od 2006 roku i na przestrzeni tych sześciu już lat wielokrotnie był modyfikowany tak, aby w jak największym stopniu był przyjazny dla użytkownika jak również spełniał rolę platformy reklamowej, dlatego wszelkie opinie i te przychylne i te krytyczne są mile widziane, obligują one nas do jeszcze cięższej pracy, co teraz i w przyszłości przełoży się, na jakości naszego katalogu. Każda opinia jest dla nas na wagę złota. Dziękujemy i zapraszamy do dodawania swoich stron.

Dodaj komentarz