Ocenimy.com - ocena stron i blogów

Regulamin

Przeczytaj regulamin

Zapoznaj się z zasadami przyjmowania zupełnie nowych stron do oceny i poznaj kryteria oceniania.
Zgłoś stronę

Zgłoś stronę

Zapisz się do darmowej oceny, podając adres swojej strony oraz informacje na jej temat.
Zgłoś stronę

Czekaj na ocenę

Poczekaj, aż twój serwis zostanie oceniony - dostaniesz maila od razu, gdy tak się stanie!

ArtAni.pl – jeden z ambitniejszych klonów

Data dodania Oceniono Tagi Tagi: , , Kategoria Kategoria: Inne

ArtAni

Ostatnio – jak grzybów po deszczu – na polskim rynku pojawiło się całe mnóstwo klonów popularnych serwisów zawierających śmieszne obrazki. Większość z nich niczym nie odbiegała od popularnych demotywatorów czy kwejka. Nie było w tym żadnego pomysłu. Pomimo, iż ArtAni również funkcjonalnością przypomina owe serwisy, moim zdaniem jest to projekt ciekawszy i bardziej ambitny od setek innych klonów. Dlaczego?

Zalety ArtAni

 

Zaletą tej strony internetowej jest jej zawartość. Użytkownicy mogą tutaj publikować swoje własne artworki powiązane z popularnymi anime. Jak widać serwis jest dość popularny, a użytkownicy chętnie dzielą się z innymi swoimi kreacjami. Całość zachowuje swoją tematykę i moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze. Wygląd jest przyjemny, ładne gradienty, aczkolwiek mam cały czas wrażenie, że widziałem identyczny wygląd gdzieś indziej.

Wady

 

Strona się nie validuje – moim zdaniem przy tak mało skomplikowanym serwisie podstawą jest zadbanie o jego validację. Logo strony powinno być nagłówkiem – podobnie zresztą, jak cała jej reszta. Skrypty natomiast, których tutaj jest sporo, wylądować powinny przed tagami zamykającymi całą stronę. Poza tym brakuje deklaracji językowej w html, a w dziale rejestracja wszystko wydaje się niedopasowane do ogólnego szablonu strony.

 

Podsumowanie

 

Mimo, iż jest to kolejny klon tego samego głównego pomysłu to w wystarczającym stopniu mi się podobał. Widać, iż autor postawił na tematyczność i dba o jakość wrzucanych prac. Można popodziwiać sobie bardzo ładne rysunki, a nie jedynie bezmyślne śmieszne obrazki – i to jest plus.

 

Prace można przejrzeć na: www.artani.pl

Dodaj komentarz